Online kurz kreativní fotografie

 

Poslední šance do podzimu 2021 přihlásit se na unikátní kurz, ve kterém probudíte svojí kreativitu a budete zase o kousek blíž k tomu, abyste si našli svůj styl.
Připravila jsem pro vás speciální

 

5-ti týdenní kurz kreativní fotografie.
5 týdnů.
5 přednášek kombinovaných s
historii umění a fotografie.

 

Každý týden kreativní zadání,
díky kterému si osvojíte nové techniky a otevřete svoji mysl kreativitě. Závěrem bude společný
2 hodinový foto workshop.

 

Posledních 8 let se na plno věnuji svatební fotografii. Nicméně od doby, kdy jsem poprvé uchopila fotoaparát uplynulo více jak 15 let.

Na gymnáziu, díky výtvarnému zaměření, jsem měla možnost se připravovat na studium fotografie. Vybrala jsem si atelier pana profesora Vojtěchovského se zaměřením na reklamní fotografii.

Můj život se tak motá kolem vizuálna a fotografického řemesla. Nikdy jsem nedělala nic jiného a na volné noze jsem od svých 20-ti let.

Nyní, v době koronavirové, kdy mám více času na sebe, jsem se vrátila k osobním projektům a k tomu, že jsem vždy nebyla jen svatební fotografka.

Uvědomila jsem si, že za 6 let studia fotografie, drilu - ve kterém jsem měla možnost okusit snad všechny fotografické žánry mám co předat.

Cílem je tvořit Intenzivně.Je uplně jedno, jakému žánru se věnujete. Tento kurz vám pomůže nastartovat vnímnání světla, zdokonalit techniku focení a naučí vás přemýšlet koncepčně.
fotografyPro koho?
čas 2-3 hodinyKaždý týden se potkáme ve stejný čas. Bude následovat přednáška, kreativní zadání a konzultace.
Závěrečný kurz proběhne v Praze.
na zoomuKde?
Únor/Březen 2021
22 hodin pro vás

Feed 'em
and they'll grow bigger.
Jako fotografku mě hodně formovaly přednášky na škole, díky kterým si člověk uvědomí, kam se fotografie dostala za 134 let. A že to, co nám funguje v digitálním světě vychází z historie umění a fotografie.
Budeme se věnovat následujícím žánrům, teoreticky i prakticky:
- Portrét / svícení / práce s modelem
-Dokument / technika / trénink oka
-Koncepční fotografie / jak uchopit téma / kurátorství, selekce portfolia
- na konci kurzu se potkáme na společném 2 hodinovém fotografování s modelem. Téma reálného focení si zvolíme spolu, podle toho, co vás bude nejvíce zajímat.
Každý týden si společně ukážeme, co jste vytvořili. Protože zpětná vazba a názory ostatních jsou to, co vás bude posouvat a motivovat.
Cílem kurzu je otevřít vaší mysl kreativitě, kterou budete moci využít v reálné praxi. Ať jste rodinný, svatební, komerční fotograf. Společně se vrátíme k tomu co je podstatné - vaše nápady a vnímání světa.
Je důležitý individuální přístup, proto je kurz omezen na 8 lidí.
Cena 7000,-
Termín začátku si společně určíme ve facebookové skupině, kde každý týden dostanete materiály ke studiu.

SOLD OUT

 

Na co se připravit?

Na nálož informací.

 

Co od Vás budu potřebovat?

Chuť tvořit a váš aktivní přístup.

 

Co se stane, když se nebudu moci zúčastnit živé přednášky?

Zkusíme společně najít jiný den. Nebo dostanete záznam přednášky i zadání přístupné na 24h. Tak, abyste další týden byli v obraze.

 

Co když nezvládnu každý týden tvořit?

Kouzlo tohoto kurzu je vzájemná inspirace, pokud ale nebudete nějaký týden stíhat. Nebojte. Zadání budete mít a budete si ho moci vyzkoušet kdykoliv v budoucnu.

 

Co získáte?

Rozhled a komunitu lidí, kteří milují to co vy. Protože v komunitě je síla. A protože inspirovat se navzájem je to nejlepší. Plus se pokaždé u vína zakecáme. A kontakt a nové lidi je to, co v tuto dobu všichni potřebujeme nejvíc.

 

od fotografů z lednaCo mi kurz dal?hodnocení
"Tohle není pro cvakálky. Eliška fotku a umění studovala, má ohromný přehled, dokáže inspirovat a má ohromnou vlastnost ze svých žáků vyburcovat to nejlepší. Každý týden představila historii určitého odvětví fotografie a na dané téma zadala foto-úkol. Nejde tady ani tak o techniku nebo používání nejdražších presetů - jde tu o to, o čem fotka je - o zpracování myšlenky. Její kurz je nádherný proces, který vě mě probudil něco, co ve mě dlouho dřímalo. Zkrátka, Eliška vám pomůže uchopit váš talent a rozvinout ho." Katka K.
"Získání ucelených znalostí v případě absence vzdělání ve fotce. Nahlédnutí za oponu fotky- vnímat její podstatu ne jen vizuál." Klára S.
"Díky Elišce jsem se trochu zase zorientovala ve foto světě a našla samu sebe." Jitka F.
Za svoji kariéru mám na svém účtě několik výtvarných cen.

 

Canon Junior Award / Czech Press Photo
Jop Swaart Master class nominee / World Press Photo
Adobe design achievement awards finalist
FEP European Professional Photographer of the Year Awards
Photo Annual Awards

 

Jako lektorka působím od roku 2017 a mám za sebou několik workshopů a desítky mentoringů.

Máte jakékoliv dotazy?